نجیب الله کامران رییس نظارت تعلیمی وزارت معارف خاین ملی است، باید به دادگاه کشانیده شود

 

بنابر خبر دریافتی روزنامه آرمان ملی، نجیب الله کامران رییس نظارت تعلیمی وزارت معارف در یک تماس با مسوول ثبت نام یکی از مکاتب خصوصی، مکاتب افغان – ترک را جایگاه تروریستان یاد کرده و تمام استادان و دانش آموزان این مکاتب را تروریست خوانده است.

در گزارش آمده است که رییس نظارت تعلیمی وزارت معارف مسؤول ثبت نام دانش آموزان جدید الشمول مکتب برکت انترنیشنل را شدیدن اهانت و توهین می کند و می گوید، مکاتب افغان – ترک محل تربیت تروریستان است و باید دروازه های این مکاتب مسدود شوند.

این در حالی است که نمره بلند کانکور دانشگاه های کشور را یکی از دانش آموزان مکاتب افغان- ترک در همین سال جاری به دست آورد.

انجینیر نجیب الله احمدزی یکی از اعضای کمیته والدین مکاتب افغان –  ترک گفت که در برابر این اظهارات غیر مسوولانه نجیب الله کامران بی تفاوت نخواهد بود، وی باید ثابت کند که دانش آموزان مکاتب افغان – ترک با تروریستان رابطه دارند در غیر آن باید با این اتهام و اهانت اش نسبت به منسوبان مکاتب افغان – ترک به دادگاه کشانیده شود و مجازات گردد.

وی ادامه داد که کمیته والدین در آینده نزدیک طی یک درخواست رسمی از نهادهای عدلی و قضایی تقاضا خواهد کرد که به این پرونده رسیده گی نمایند.

در گذشته کمیته والدین دانش آموزان مکاتب افغان – ترک در نشست های مطبوعاتی اش واضح ساخته است که تعدادی از ماموران حکومت با گرفتن امتیاز از سفارت ترکیه در کابل در تلاش این اند تا جریان درس در مکاتب افغان – ترک را مختل کنند و به همین منظور به مقام های بلند پایه حکومت معلومات غلط ارایه می کنند و آنها را ذهنیت منفی می دهند.

کمیته والدین دانش آموزان مکاتب افغان- ترک این اظهار غیر مسوولانه نجیب الله کامران مبنی بر تروریست پروری مکاتب افغان- ترک را خیانت ملی به معارف کشور تلقی کرده و به این باور است که دست خاینان ملی از معارف کشور باید قطع و چهره های آنها به مردم معرفی شوند.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید