برمک: آوردن تغييرات بنيادي در وزارت داخله زمان‌گير بوده است

 

ويس‌احمد برمک وزير امور داخله کشور تاکيد مي‌کند که با در نظر داشت وضعيت پيچيده امنيتي و چالش‌هاي موجود، آوردن تغييرات بنيادي در اين وزارت زمان‌گير بوده است

دفتر مطبوعاتي وزارت امور داخله، روز جمعه (9 سنبله) با نشر خبرنامه‌اي نوشته است که آقاي برمک در دفتر كارش با سفير امريكا در كابل ديدار و پيرامون پروسه اصلاحات در وزارت امور داخله صحبت و تبادل نظر نمودند.

آقاي برمک از پيشرفت‌هاي به ميان آمده در راستاي تطبيق برنامه‌هاي اصلاحي ياد نموده گفت كه رهبري   وزارت امور داخله اصلاحات گسترده‌اي را در بخش‌هاي مختلف اين وزارت طي يك سال گذشته به وجود آورده است.

وزير امور داخله گفت كه يك استراتيژي واحد در برج اگست 2017 ترتيب شده كه به اساس اين استراتيژي، تطبيق روند اصلاحات در دوبخش (پوليس و وزارت) صورت گرفته است.

آقاي برمک با بيان اين كه پيشرفت‌ها در راستاي تحكيمات زيربناهاي ساختماني براي نيروهاي پوليس ملي نيز در سراسر كشور رونما گرديده، تصريح كرد كه با در نظر داشت وضعيت پيچيده امنيتي و چالش‌هاي موجود، آوردن تغييرات بنيادي در وزارت امور داخله زمان گير بوده و در حال حاضر در بخش‌هاي تداركات، مالي و لوژستيك اصلاحات به وجود آمده است.

در همين حال جان بس سفير امريکا در کابل، حمايت کشورش را از نيروهاي امنيتي و دفاعي افغانستان اعلام کرده است.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید