رجب طيب اردوغان و بدن نيمه برهنه دختر شايسته سابق ترکيه !!

محمد اکرام اندیشمند

وقتي پاي منفعت در ميان باشد، ارزش ها پايمال مي شود. تمام رهبران و مدعيان مبارزه و جهاد براي حفظ ارزش هاي اسلامي و مهم تر از آن تطبيق شريعت اسلام و شکل دهي حکومت، امارت و خلافت اسلامي در ساية اجراي اين شريعت در کل کشورها و بلاد اسلامي نشان داده اند که ارزش هاي ديني و ادعاهاي بلند و بالاي ديني خود را قرباني شهرت، قدرت، ثروت و منفعت خود کرده اند.

اين‌که رجب طيب اردغان رييس جمهور اسلام گراي ترکيه با آن تلاوت زيباي که آيات قرآن را مي خواند و اسلام گراهاي بسياري در بيرون از مرزهاي ترکيه از افغانستان تا خاور ميانه و شمال افريقا و شبه قارة هند به سوي او به عنوان مجاهد مرد ضد استعمار غربي صليبي و صهيونيزم مي بينند، ساقدوش مسعود اوزيل فتبالر آلماني ترک تبار مي شود، شهادت نکاح او با «امينه گولز»، دختر شايسته سابق ترکيه با آن بدن نيمه عريانش را به دوش مي گيرد و به سويش نگاه مي کند، ماية شگفتي نيست. حفظ و گسترش شهرتش اين را توجيه مي کند.

اما شما ببنيد که مدعيان ايجاد حکومت اسلامي و يا امارت و خلافت اسلامي به نام مجاهدان مسلمان از شبه قارة هند تا افغانستان و خاور ميانه و شمال افريقا چقدر خون آدم ها و به خصوص مسلمانان هم دين خود را مي ريزند تا درخت اين حکومت و امارت و خلافت ريشه بگيرد، رشد کند و به ثمر بنشيند.

روزانه در افغانستان بطور متوسط خون دو صد نفر، قرباني امارت خواهي تحريک اسلامي طالبان مي شود تا درخت امارت اسلامي از اين خون ها آبياري شود و ثمر بدهد. هر چند قرآن در مورد ريختاندان خون آدم‌ها مي گويد:

وَ مَنْ يَقْتُلْ مُؤْمِناً مُتَعَمِّداً فَجَزاؤُهُ جَهَنَّمُ خالِداً فيها وَ غَضِبَ اللَّهُ عَلَيْهِ وَ لَعَنَهُ وَ أَعَدَّ لَهُ عَذاباً عَظيماً(و هر کس مؤمنى را از روى عمد بکشد سزاى او دوزخ است که براى هميشه در آن خواهد ماند، و خداوند بر او خشم مى گيرد و از رحمت خود دورش مى کند و براى او عذابى بزرگ آماده کرده است.)

مَنْ قَتَلَ نَفْسَا بِغَيرِ نَفْسٍ أوفَسادٍ فِي الأَرضِ فَکانَّما قَتَلَ النَّاسَ جميعاً وَ مَنْ أَحْياها فَکأَنَّما اَحيا النَّاسَ جميعاً(هر کس، انساني را بدون ارتکاب قتل يافساد درروي زمين بکشد، چنان است که گويي همه انسان‌ها را کشته، وهرکس. انساني را ازمرگ رهايي بخشد، چنان است که گويي همه مردم رازنده کرده است.)

اما آن ها و تمام مدعيان امارت و خلافت و حکومت اسلامي به اين آيات قرآن پا مي گذارند و خون خواري و خون ريزي هاي خود را از نام خدا و دين خدا توجيه مي کنند، چون اين خون وخشونت را ابزار رسيدن به قدرت و دست يابي به منفعت خود مي دانند.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید