یک زن چینی فرزندان دوقلویش را فروخت تا تلفن همراه بخرد

یک زن چینی دو فرزند تازه به دنیا آمده‌اش را به مبلغ 9 هزار دالر فروخت، تا با بخشی از این پول یک تلفن همراه خریده و باقی را صرف پرداخت صورت حساب‌هایش کند.

این دو نوزاد خردسال که تنها دو هفته از به دنیا آمدن‌شان می‌گذشت، به خانواده‌ای در فاصله 700 کیلومتری محل زنده‌گی مادرشان فروخته شدند. مادر آن‌ها که حدود 20 سال سن دارد، با بخشی از پول فروش فرزندان‌اش یک تلفن همراه خرید.

پولیس شهر چیانگ چین مادر و شریک زنده‌گی‌اش را بازداشت کرده و نوزادان را به پدر و مادر بزرگ‌شان برگرداند، تا از آن‌ها مراقبت کنند.

به گفته پولیس این مادر که نام او «ما» ذکر شده، این دو نوزاد دوقلو در ماه سپتامبر به دنیا آمده‌اند و نیازمند مراقبت ویژه بوده‌اند، زیرا که پیش از موعد به دنیا آمده‌اند. مردی به نام «وو» که شریک زنده‌گی مادر این دوقلوها بوده، هنگام تولدشان به بیمارستان نیامده و حاضر نشده در مراقبت از نوزادان به او کمک کند و این موضوع خانم «ما» را به فروش فرزندان‌اش وا داشته، زیرا که توان مراقبت از آن‌ها را نداشته است.

او، یکی از نوزادان را به مبلغ 6300 دالر و دیگری را به قیمت 2800 دالر فروخت و از این مبلغ برای خرید یک تلفن همراه و پرداخت صورت حساب‌های عقب‌افتاده‌اش استفاده کرد.

براساس قوانین چین فرد یا افرادی که به تجارت و قاچاق کودکان دست بزنند، به 10 سال زندان محکوم خواهند شد. خانواده‌هایی که چنین کودکانی را بخرند، نیز تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید