فیل «بن لادن» ۵ هندی را کشت

به تازه‌گی فیلی به نام «بن لادن» ۵ نفر را در ایالت آسام هندوستان کشت. پس  از این که این فیل در ایالت آسام هند ۵ نفر را شبانه کشت، مردم نامش را بن لادن گذاشتند.
در حمله وحشیانه این فیل به مزارع برنج کشاورزان هندی، قربانیان پس از تحمل صدمات شدید ناشی از فرار از دست حملات این فیل که با لگد‌های پی در پی همراه بود، جان باختند.
اهالی از مقام‌های حکومتی خواستند تا عملیاتی فوری برای کنترل این فیل که در حال حاضر در جنگل‌های «رونگجولی» پرسه می‌زند، اجرا شود. یکی از اهالی روستا گفته اند که بن لادن قبلا نیز به مردم قریه حمله کرده، مردم را کشته و محصولات آن‌ها را نابود کرده است. مسوول جنگل «رونگجولی» برای جلوگیری از این حملات تشکیل کمیته ویژه‌ای داد.
ماموران تلاش کردند تا به وسیله هواپیمای بدون سرنشین بن لادن را ردیابی و مهار کنند. آن‌ها، بن لادن را پیدا کرده و حالا قرار است او را به جنگلی ببرند که انسانی در نزدیکی آن نباشد. کارشناسان حیات وحش گفته اند که در ۵ سال گذشته حدود ۲۳۰۰ نفر توسط فیل‌ها در هند مورد حمله قرار گرفتند و از سال ۲۰۱۱ تقریبا ۷۰۰ فیل در این کشور کشته شده است.
اسامه بن لادن، رهبر شبکه تروریستی القاعده بود که در نهایت این نماد تروریزم بین‌المللی طی عملیاتی در مخفی‌گاهش در پاکستان کشته شد.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید