مسکو در جواب به محدوديت ها بر رسانه هاي روسي در امريکا جواب مشابه مي دهد

سخنگوي وزارت امور خارجه روسيه در يک مصاحبه تلويزيوني اعلام کرد که مسکو مي تواند در جواب به محدوديت ها بر رسانه هاي روسي در امريکا، واکنش مشابه نشان دهد.
ماريا زاخاروا، سخنگوي وزارت امور خارجه روسيه ديروز در مصاحبه با شبکه تلويزيوني روسي ان تي وي وارد نمودن فشار بر شبکه تلويزيوني آر تي را يک وضعيت خاص خوانده، گفت: آنها عليه شبکه تلويزيوني ما تمام اقدامات ممکن به شمول منابع اداري و تبليغات در قلمرو ايالات متحده امريکا، استفاده کرده اند.
به گفته وي، در قانون روسيه در مورد رسانه ها که در سال 1991 به تصويب رسيده است، يک ماده درمورد وارد حالاتي وجود دارد که هرگاه عليه رسانه هاي روسي در کشور ها محدوديت ايجاد شوند، بايد در مقابل خبرنگاران اين کشور که در قلمرو فدراتيف روسيه فعاليت مي کنند، به‌طور مناسب جواب داده شود.
وي افزود:مطابق به همه اقداماتي که عليه خبرنگاران روسي در کل و به خصوص خبرنگاران شبکه تلويزيوني آر تي در قلمرو ايالات متحده امريکا، صورت بگيرد، پس از آن‌که ما محدوديت هاي فعاليت شان را بررسي کنيم، مي توانيم دست به اقدامات مشابه در رابطه با خبرنگاران امريکايي در قلمرو فدراتيف روسيه، بزنيم.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید